İMBAT OSGB İŞ GÜVENLİĞİ & İŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

Pazartesi, 19 Şubat, 2018

İletişim - Üye Ol - Üye Girişi - Şifremi Unuttum !! - Sitene Ekle


GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Yeni Açılmış Olan Haber Sitemizi Nasıl Buldunuz?

29 EKİM 2023 CUMHURİYET 100 YAŞINDA

Pazartesi, Eki.30.2017 - 10:49
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


FATİH KAPLAN
FATİH KAPLAN

29 EKİM 2023 CUMHURİYET 100 YAŞINDA

  Allah bizlere bu başlığı atmayı nasip etsin.

  Tüm Türk düşmanlarına rağmen, zalim dünyaya karşı ilelebet ayakta durmasını istediğimiz bağımsız Türk devletinin sonsuza kadar yaşamasını diliyor bunun için çalışıyoruz. Bizi istemeyen içte ve dışta tüm mihraklara karşı savaşımız var.

Bizleri beceriksiz göstermek isteyenlere, bizlere aşağılık duygusunu aşılmaya çalışanlara karşı bizim de çalışmalarımız var. Onlar boş durmazken bizde boş durmuyoruz. Onlar kuyu kazarken biz de onlara kürek hazırlıyoruz ki kazdıkları kuyulara onları doldurup üzerlerini örtmemiz lazım. Leş toprak üstünde kalırsa kokarmış.

 Bizi parçalara bölüp sonrada etle tırnağı birbirinden ayırmak isteyenlere karşı savaşımız var. Dünyada adımızı kullanıp arkamızdan iş çeviren işbirlikçilere karşı planlarımız var. Eline silah alıp dağ taş demeden bize pusu kuranlara karşı her daim ayakta olan ordumuz var. Bizi küçük düşürmek isteyenlere karşı geçmişine sahip çıkmaya başlayan neslimiz var. Mustafa Kemal Atatürk’ü kendi şahsi çıkarları için kalkan yapıp millete eziyet edenlerle hesabımız var. Ülkemizde kaos ortamı yaratıp içte ve dışta bizleri zora düşürmek isteyenlere karşı içinde kor gibi iman ve vatan ateşi yanan gençliğimiz var. Merdiven altında kilise açıp bizleri dinimizden soğutmak isteyen ister papaz olsun ister gizli misyoner bunlara karşı da; her köşe başında bir evliya türbemiz var. Aydın kisvesine bürünmüş ama milletine küfür etmekten başka meziyeti olmayan alçaklara karşı; okumaya ve atalarına layık olmaya çalışan çocuklarımız var. Kapitalist sistem dünyaya yayılmaya çalışırken Ahilik ruhunu canlandırmaya çalışan ocaklarımız var.

  Vatanımıza göz diken alçaklar varken onları korumak için dün nasıl bu millet varsa bugün de o milletin Kınalı Ali’leri, Seyit onbaşıları, Nene Hatun’ları, Abdülkerim’leri var.

  Dünyada ve bölgemizde diz çöktürülen yüzlerce ülke ve millet varken bugün eksikleri olsa da ayakta duran bir Cumhuriyetimiz var.

 Haçlı seferleriyle yapamadıkları, Balkan harbiyle beceremedikleri, Cihan harbiyle mahvedemedikleri, Sevr’e göre bölüp parçalayamadıkları küllerinden doğmuş bir milletin bu topraklarda torunları var. Her türlü kapitalizme ve her türlü baskıya rağmen sarhoşu bile ‘Allah’ diye nara atan bir millet var. Her ne kadar içerisinde atasına sarhoş diyecek kadar Allah’sızları olsa da bu milletin güvendiği bir tek Allah’ı ve yaratıldığı günden beri inandığı tek bir yaratıcısı var. Allah’tan başkasına tapmayan, kula boyun eğmeyen Türk milleti, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da; Allah’tan başka her şeye tapana, Allah’tan başka her şeye güvenene haddini bildirir ve bizlere yazımızın başlığını atmayı yıllar sonra nasip ettirir!

 Allah bu milleti ve bu milletin devletini alçaklara karşı zora, bayrağına saygı duymayan ama bizlerden saygı bekleyen ruhsuzlara karşı zaafa düşürmesin. Allah milletimize, devletimize zeval vermesin. Bayramımız ve bayramınız kutlu olsun.

 Allah Türk’ü korusun ve yaşatsın…

 Fatih KAPLAN  29.10.2017 


Bu haber 138 defa okundu.

Benzer Haberler

Kitap Şuuru Erbaa'da

Kitap Şuuru Erbaa'da Türkiye'de ilk olarak Gaziantep'te,  Türkav Gaziantep şubesi ve Eğitimci-yazar, Oğuzhan Saygılı'nın başlattığı ve kısa zamanda ülke genelinde yaygınlaşan Kitap okuma ve okuduğunu anlatma etkinliği artık ilçemizde de faaliyete geçti. 

Perşembe, Şub.15.2018 - 14:56

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR DEVLET HASTANESİ -ERBAA SAĞLIK BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK

2018 YILI SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ,YAŞ SEBZE VE MEYVE ALIMI İHALESİ alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: 

Perşembe, Şub.15.2018 - 14:50

Chp'li Durmaz: “Tokat'ta Son Kale'de Tehlikede”

Chp'li Durmaz: “Tokat'ta Son Kale'de Tehlikede”

CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz TBMM Plan Bütçe Komisyonunda görüşülmekte olan 1/914 sayılı torba yasanın özelleştirmeyle ilgili 38. Maddesi hakkında yazılı bir açıklama yaptı. 


Perşembe, Şub.15.2018 - 14:48

CHP'Lİ DURMAZ; TORBA YASADA HALK YOK!

CHP'Lİ DURMAZ; TORBA YASADA HALK YOK! CHP'Lİ Durmaz, Plan ve Bütçe Komisyonunda binlerce yurttaşı ilgilendiren torba yasayı değerlendirdi.

Cuma, Şub.09.2018 - 11:42

ERBAA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ BORAN ŞEFLİĞİ, ÇATALAN ŞEFLİĞİ VE SANCAR ŞEFLİĞİ ORMAN YOLLARINDA 8+000 KM B TİPİ YENİ YOL YAPIM İŞİ ERBAA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

Erbaa Orman İşletme Müdürlüğü Boran Şefliği, Çatalan Şefliği ve Sancar Şefliği Orman Yollarında 8+000 Km B Tipi Yeni Yol Yapım İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.


Cuma, Şub.09.2018 - 11:41

Bu Yazarın Diğer Yazıları

SAVAŞTA, NATO ORANTISI VE ÖLÇÜ NASIL OLMALI?


Perşembe, Şub.15.2018 - 12:40

GÜNÜMÜZÜN TAŞNAK VE HINÇAK'LARI


Pazartesi, Şub.12.2018 - 12:02

BU DÜNYADAN PARASIZ BİR ZENGİN GÖNDERDİK


Perşembe, Şub.08.2018 - 09:15

TÜRK MİLLETİ, ŞEHİTLİK VE MATERYALİZM


Pazartesi, Şub.05.2018 - 21:01

MÜTTEFİKLERİMİZ VE YARININ TÜRKİYE'Sİ


Pazartesi, Şub.05.2018 - 10:38

ERBAA'DA GENÇLİK VE BİZ NE ALEMDEYİZ


Perşembe, Şub.01.2018 - 12:34

ÇEKİÇ GÜÇTEN KIZILELMAYA GİDEN YOL AYRIMI


Pazartesi, Oca.22.2018 - 10:22

YANVAR KATLİAMI


Cuma, Oca.19.2018 - 10:40

LOZAN'DAN BU ZAMANA


Perşembe, Oca.18.2018 - 18:58

Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: ERBAA GAZETESİ - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://erbaagazetesi.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.