İMBAT OSGB İŞ GÜVENLİĞİ & İŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

Pazartesi, 25 Haziran, 2018

İletişim - Üye Ol - Üye Girişi - Şifremi Unuttum !! - Sitene Ekle


GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Yeni Açılmış Olan Haber Sitemizi Nasıl Buldunuz?

29 EKİM 2023 CUMHURİYET 100 YAŞINDA

Pazartesi, Eki.30.2017 - 10:49
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


FATİH KAPLAN
FATİH KAPLAN

29 EKİM 2023 CUMHURİYET 100 YAŞINDA

  Allah bizlere bu başlığı atmayı nasip etsin.

  Tüm Türk düşmanlarına rağmen, zalim dünyaya karşı ilelebet ayakta durmasını istediğimiz bağımsız Türk devletinin sonsuza kadar yaşamasını diliyor bunun için çalışıyoruz. Bizi istemeyen içte ve dışta tüm mihraklara karşı savaşımız var.

Bizleri beceriksiz göstermek isteyenlere, bizlere aşağılık duygusunu aşılmaya çalışanlara karşı bizim de çalışmalarımız var. Onlar boş durmazken bizde boş durmuyoruz. Onlar kuyu kazarken biz de onlara kürek hazırlıyoruz ki kazdıkları kuyulara onları doldurup üzerlerini örtmemiz lazım. Leş toprak üstünde kalırsa kokarmış.

 Bizi parçalara bölüp sonrada etle tırnağı birbirinden ayırmak isteyenlere karşı savaşımız var. Dünyada adımızı kullanıp arkamızdan iş çeviren işbirlikçilere karşı planlarımız var. Eline silah alıp dağ taş demeden bize pusu kuranlara karşı her daim ayakta olan ordumuz var. Bizi küçük düşürmek isteyenlere karşı geçmişine sahip çıkmaya başlayan neslimiz var. Mustafa Kemal Atatürk’ü kendi şahsi çıkarları için kalkan yapıp millete eziyet edenlerle hesabımız var. Ülkemizde kaos ortamı yaratıp içte ve dışta bizleri zora düşürmek isteyenlere karşı içinde kor gibi iman ve vatan ateşi yanan gençliğimiz var. Merdiven altında kilise açıp bizleri dinimizden soğutmak isteyen ister papaz olsun ister gizli misyoner bunlara karşı da; her köşe başında bir evliya türbemiz var. Aydın kisvesine bürünmüş ama milletine küfür etmekten başka meziyeti olmayan alçaklara karşı; okumaya ve atalarına layık olmaya çalışan çocuklarımız var. Kapitalist sistem dünyaya yayılmaya çalışırken Ahilik ruhunu canlandırmaya çalışan ocaklarımız var.

  Vatanımıza göz diken alçaklar varken onları korumak için dün nasıl bu millet varsa bugün de o milletin Kınalı Ali’leri, Seyit onbaşıları, Nene Hatun’ları, Abdülkerim’leri var.

  Dünyada ve bölgemizde diz çöktürülen yüzlerce ülke ve millet varken bugün eksikleri olsa da ayakta duran bir Cumhuriyetimiz var.

 Haçlı seferleriyle yapamadıkları, Balkan harbiyle beceremedikleri, Cihan harbiyle mahvedemedikleri, Sevr’e göre bölüp parçalayamadıkları küllerinden doğmuş bir milletin bu topraklarda torunları var. Her türlü kapitalizme ve her türlü baskıya rağmen sarhoşu bile ‘Allah’ diye nara atan bir millet var. Her ne kadar içerisinde atasına sarhoş diyecek kadar Allah’sızları olsa da bu milletin güvendiği bir tek Allah’ı ve yaratıldığı günden beri inandığı tek bir yaratıcısı var. Allah’tan başkasına tapmayan, kula boyun eğmeyen Türk milleti, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da; Allah’tan başka her şeye tapana, Allah’tan başka her şeye güvenene haddini bildirir ve bizlere yazımızın başlığını atmayı yıllar sonra nasip ettirir!

 Allah bu milleti ve bu milletin devletini alçaklara karşı zora, bayrağına saygı duymayan ama bizlerden saygı bekleyen ruhsuzlara karşı zaafa düşürmesin. Allah milletimize, devletimize zeval vermesin. Bayramımız ve bayramınız kutlu olsun.

 Allah Türk’ü korusun ve yaşatsın…

 Fatih KAPLAN  29.10.2017 


Bu haber 246 defa okundu.

Benzer Haberler

T.C. ERBAA BELEDİYE BAŞKANLIĞI HAZIR BETON ALIMI İHALE İLANI

Hazır Beton Alımı İhalesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: 

Salı, Haz.19.2018 - 15:43

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

T.C.
ERBAA
İCRA DAİRESİ
2015/11973 ESAS
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Salı, Haz.19.2018 - 15:42

Erbaa'da inşa edilen 224 TOKİ konutu sahiplerini buldu

Erbaa'da inşa edilen 224 TOKİ konutu sahiplerini buldu Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından  Erbaa'da inşaa edilen, 224 konutun hak sahipleri kura ile belirlendi.

Perşembe, Haz.07.2018 - 16:17

TOKAT ERBAA AKGÜN-ENGELLİ-EZEBAĞI-MEYDANDÜZÜ-GÜVEÇLİ VE ZOĞALLIÇUKUR KÖYLERİ KAPALI SİSTEM SST YAPIM İŞİ TOKAT İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Tokat Erbaa Akgün-Engelli-Ezebağı-Meydandüzü-Güveçli ve Zoğallıçukur Köyleri Kapalı Sistem SST Yapım İşi  4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır. 

Salı, Haz.05.2018 - 10:14

Erbaa'da eski tekel ambarları belediyeye devredildi

Erbaa'da eski tekel ambarları belediyeye devredildi Erbaa'da eski tekel ambarlarının bulunduğu 75 bin metrekarelik alan belediyeye devredildi.

Salı, Haz.05.2018 - 10:11

Bu Yazarın Diğer Yazıları

HİÇ KİMSE KENARA ÇEKİLMESİN


Pazartesi, Haz.18.2018 - 11:24

ERBAA'DA RAMAZANI YAŞAMAK


Cuma, Haz.15.2018 - 13:48

AYBÜKE VE SAİD ARASINDA GEÇEN BİR YIL


Pazartesi, Haz.11.2018 - 01:53

HAVADA PATLAYAN SAYGI(SIZLIK)


Perşembe, Haz.07.2018 - 01:13

DOĞU TÜRKİSTAN'DA TÜRK OLMAK


Pazartesi, Haz.04.2018 - 09:12

AYNI GEMİDEYİZ AMA RAHATSIZLIKLAR VAR


Perşembe, May.31.2018 - 11:36

CAN AZERBAYCAN


Pazartesi, May.28.2018 - 09:39

SAVAŞIN BİNBİR HALİ


Perşembe, May.24.2018 - 11:51

Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: ERBAA GAZETESİ - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://erbaagazetesi.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.