İMBAT OSGB İŞ GÜVENLİĞİ & İŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

Pazartesi, 19 Şubat, 2018

İletişim - Üye Ol - Üye Girişi - Şifremi Unuttum !! - Sitene Ekle


GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Yeni Açılmış Olan Haber Sitemizi Nasıl Buldunuz?

KUDÜS İÇİN İŞE MASONLARDAN BAŞLAYALIM

Perşembe, Ara.07.2017 - 08:54
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


FATİH KAPLAN
FATİH KAPLAN

KUDÜS İÇİN İŞE MASONLARDAN BAŞLAYALIM

 Tüm dünyada faaliyet gösteren ve Siyonizm’in gizli kalesi sayılan Kudüs başkentli ve tek dinli bir dünya için faaliyet gösteren bu ihanet merkezlerine karşı harekete geçme zamanı gelmedi mi?

 Siyonizm hedeflerine adım adım ilerken Türk-İslam dünyasına hakim ve egemen olması gereken Türkiye yıllardır içerde ve dışarda olmadık oyun ve terör örgütleriyle oyalanmış ve sahte kalkınma- kalkındırma politikalarıyla vakit kaybetmesi sağlanmıştır.

 Artık yanlış giden her şeye dur deme zamanı gelemdi mi? Siyonizm borç almayıp borç verirken borç almaktan vazgeçme zamanı gelmedi mi? Türkiye topraklarının sadece birkaç karış ötesinde petrol fışkırırken bizim de kuyular açma zamanı değil mi? Dünyada bulunan her madene sahip olduğu söylenen ülkemizin cevherlerini çıkarma vakti gelmedi mi? Dünya üzerimize gelirken bir birimize sarılma ve beraberce düşmana saldırma vaktine daha çok mu var? Üzerimize bombalar yağarken bombaların üzerine falanca partiliye düşsün ama diğerine düşmesin diye not mu koyacaklarını zannediyorsunuz?

 Etrafımız ateş çemberine dönüştürülmeye çalışılırken bu vurdumduymazlığın bir bedeli olmayacak mı? Üretmeden tüketen, tükettiğinden memnun olmayıp yeni tüketim araçlarına meyleden insanların bulunduğu bir toplum yaratılmasına daha ne kadar seyirci kalacağız? Her köşe başını misyonerler çevirmiş gençlerimizi zehirlerken biz kimlerle nasıl mücadele edeceğiz? Bizler düşman artık her tarafımızda bu misyonerlerle nasıl mücadele etmeliyiz düşmanı düşmanın silahıyla vurmamız gerekiyorken biz hangi silahı kullanmayı düşünüyoruz? Onlar film endüstrisinde mesafeler almışken bizler Siyonizm ve misyonerleri anlatan hangi filmi ekrana koyduk hangi oyunu sahneledik?

  Ama bundan sonra uyuyan devi uyandırmanın bir bedeli olacak ve dünyayı kana bulayan bu terör devletleri akıttıkları kanda boğulacaktır. Masonların yaptığı tüm etkinlik ve faaliyetler araştırılmalı gereken cezalarda anında uygulanmalıdır. Ülkemizi ve milletimizi yıllardır sömüren ne kadar sahtekar varsa hepsinden hesap sorulmalı ve içimizdeki hainlerin temizlenmesiyle beraber milletimiz şaha kaldırılmalıdır.

  Unutmayalım dünyada zalimden hesap sorabilecek başka bir millet yoktur. Dünyanın neresinde bir mazlum ağlasa gözü Türk milletindedir. Artık kim olduğumuzun farkına varalım.

  Allah devletimizi ve milletimizi muzaffer eylesin…

 Fatih KAPLAN 6.12.2017


Bu haber 106 defa okundu.

Benzer Haberler

Kitap Şuuru Erbaa'da

Kitap Şuuru Erbaa'da Türkiye'de ilk olarak Gaziantep'te,  Türkav Gaziantep şubesi ve Eğitimci-yazar, Oğuzhan Saygılı'nın başlattığı ve kısa zamanda ülke genelinde yaygınlaşan Kitap okuma ve okuduğunu anlatma etkinliği artık ilçemizde de faaliyete geçti. 

Perşembe, Şub.15.2018 - 14:56

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR DEVLET HASTANESİ -ERBAA SAĞLIK BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK

2018 YILI SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ,YAŞ SEBZE VE MEYVE ALIMI İHALESİ alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: 

Perşembe, Şub.15.2018 - 14:50

Chp'li Durmaz: “Tokat'ta Son Kale'de Tehlikede”

Chp'li Durmaz: “Tokat'ta Son Kale'de Tehlikede”

CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz TBMM Plan Bütçe Komisyonunda görüşülmekte olan 1/914 sayılı torba yasanın özelleştirmeyle ilgili 38. Maddesi hakkında yazılı bir açıklama yaptı. 


Perşembe, Şub.15.2018 - 14:48

CHP'Lİ DURMAZ; TORBA YASADA HALK YOK!

CHP'Lİ DURMAZ; TORBA YASADA HALK YOK! CHP'Lİ Durmaz, Plan ve Bütçe Komisyonunda binlerce yurttaşı ilgilendiren torba yasayı değerlendirdi.

Cuma, Şub.09.2018 - 11:42

ERBAA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ BORAN ŞEFLİĞİ, ÇATALAN ŞEFLİĞİ VE SANCAR ŞEFLİĞİ ORMAN YOLLARINDA 8+000 KM B TİPİ YENİ YOL YAPIM İŞİ ERBAA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

Erbaa Orman İşletme Müdürlüğü Boran Şefliği, Çatalan Şefliği ve Sancar Şefliği Orman Yollarında 8+000 Km B Tipi Yeni Yol Yapım İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.


Cuma, Şub.09.2018 - 11:41

Bu Yazarın Diğer Yazıları

CİĞERSİZ CİĞERCİLER


Pazartesi, Şub.19.2018 - 10:32

SAVAŞTA, NATO ORANTISI VE ÖLÇÜ NASIL OLMALI?


Perşembe, Şub.15.2018 - 12:40

GÜNÜMÜZÜN TAŞNAK VE HINÇAK'LARI


Pazartesi, Şub.12.2018 - 12:02

BU DÜNYADAN PARASIZ BİR ZENGİN GÖNDERDİK


Perşembe, Şub.08.2018 - 09:15

TÜRK MİLLETİ, ŞEHİTLİK VE MATERYALİZM


Pazartesi, Şub.05.2018 - 21:01

MÜTTEFİKLERİMİZ VE YARININ TÜRKİYE'Sİ


Pazartesi, Şub.05.2018 - 10:38

ERBAA'DA GENÇLİK VE BİZ NE ALEMDEYİZ


Perşembe, Şub.01.2018 - 12:34

ÇEKİÇ GÜÇTEN KIZILELMAYA GİDEN YOL AYRIMI


Pazartesi, Oca.22.2018 - 10:22

YANVAR KATLİAMI


Cuma, Oca.19.2018 - 10:40

Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: ERBAA GAZETESİ - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://erbaagazetesi.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.