İMBAT OSGB İŞ GÜVENLİĞİ & İŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Yeni Açılmış Olan Haber Sitemizi Nasıl Buldunuz?

KUDÜS İÇİN İŞE MASONLARDAN BAŞLAYALIM

Perşembe, Ara.07.2017 - 08:54
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


FATİH KAPLAN
FATİH KAPLAN

KUDÜS İÇİN İŞE MASONLARDAN BAŞLAYALIM

 Tüm dünyada faaliyet gösteren ve Siyonizm’in gizli kalesi sayılan Kudüs başkentli ve tek dinli bir dünya için faaliyet gösteren bu ihanet merkezlerine karşı harekete geçme zamanı gelmedi mi?

 Siyonizm hedeflerine adım adım ilerken Türk-İslam dünyasına hakim ve egemen olması gereken Türkiye yıllardır içerde ve dışarda olmadık oyun ve terör örgütleriyle oyalanmış ve sahte kalkınma- kalkındırma politikalarıyla vakit kaybetmesi sağlanmıştır.

 Artık yanlış giden her şeye dur deme zamanı gelemdi mi? Siyonizm borç almayıp borç verirken borç almaktan vazgeçme zamanı gelmedi mi? Türkiye topraklarının sadece birkaç karış ötesinde petrol fışkırırken bizim de kuyular açma zamanı değil mi? Dünyada bulunan her madene sahip olduğu söylenen ülkemizin cevherlerini çıkarma vakti gelmedi mi? Dünya üzerimize gelirken bir birimize sarılma ve beraberce düşmana saldırma vaktine daha çok mu var? Üzerimize bombalar yağarken bombaların üzerine falanca partiliye düşsün ama diğerine düşmesin diye not mu koyacaklarını zannediyorsunuz?

 Etrafımız ateş çemberine dönüştürülmeye çalışılırken bu vurdumduymazlığın bir bedeli olmayacak mı? Üretmeden tüketen, tükettiğinden memnun olmayıp yeni tüketim araçlarına meyleden insanların bulunduğu bir toplum yaratılmasına daha ne kadar seyirci kalacağız? Her köşe başını misyonerler çevirmiş gençlerimizi zehirlerken biz kimlerle nasıl mücadele edeceğiz? Bizler düşman artık her tarafımızda bu misyonerlerle nasıl mücadele etmeliyiz düşmanı düşmanın silahıyla vurmamız gerekiyorken biz hangi silahı kullanmayı düşünüyoruz? Onlar film endüstrisinde mesafeler almışken bizler Siyonizm ve misyonerleri anlatan hangi filmi ekrana koyduk hangi oyunu sahneledik?

  Ama bundan sonra uyuyan devi uyandırmanın bir bedeli olacak ve dünyayı kana bulayan bu terör devletleri akıttıkları kanda boğulacaktır. Masonların yaptığı tüm etkinlik ve faaliyetler araştırılmalı gereken cezalarda anında uygulanmalıdır. Ülkemizi ve milletimizi yıllardır sömüren ne kadar sahtekar varsa hepsinden hesap sorulmalı ve içimizdeki hainlerin temizlenmesiyle beraber milletimiz şaha kaldırılmalıdır.

  Unutmayalım dünyada zalimden hesap sorabilecek başka bir millet yoktur. Dünyanın neresinde bir mazlum ağlasa gözü Türk milletindedir. Artık kim olduğumuzun farkına varalım.

  Allah devletimizi ve milletimizi muzaffer eylesin…

 Fatih KAPLAN 6.12.2017


Bu haber 200 defa okundu.

Benzer Haberler

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

T.C.
ERBAA
İCRA DAİRESİ
2015/12086 ESAS
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :

Cuma, May.18.2018 - 16:08

Bedia Akartürk Erbaa'da Konser Verecek

Bedia Akartürk Erbaa'da Konser Verecek Türk Halk Müziği Sanatçısı Bedia Akartürk 12 Mayıs Cumartesi günü Tokat'ın Erbaa ilçesinde konser verecek.

Perşembe, May.10.2018 - 14:35

T.C. ERBAA BELEDİYE BAŞKANLIĞI BETON BORU VE BETON ELEMANLARI ALIMI İHALE İLANI

Beton Boru ve Beton Elemanları Alımı İhalesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: 

Perşembe, May.10.2018 - 14:35

T.C. ERBAA BELEDİYE BAŞKANLIĞI BETON BORU VE BETON ELEMANLARI ALIMI İHALE İLANI

Beton Boru ve Beton Elemanları Alımı İhalesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: 

Perşembe, May.10.2018 - 14:33

T.C. ERBAA BELEDİYE BAŞKANLIĞI

İNŞAAT İŞÇİLİK HİZMET ALIMI İHALE İLANI
İnşaat İşçilik Hizmet Alımı İhalesi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: 

Perşembe, May.10.2018 - 14:30

Bu Yazarın Diğer Yazıları

ERBAA'YA SAKALI ŞERİF HEDİYESİ


Perşembe, May.17.2018 - 03:48

KUDÜS-SİYONİZM VE BİZ


Pazar, May.13.2018 - 23:54

CUMHUR VE CUMHURLA DALGA GEÇENLER


Perşembe, May.10.2018 - 11:30

SEÇİM-GEÇİM MESELESİ


Pazartesi, May.07.2018 - 10:45

YAŞASIN 29 NİSAN KUT'UL AMARE ZAFERİMİZ


Pazartesi, Nis.30.2018 - 07:52

CAHAR DUDAYEV VE "BİZİM DAĞLILAR"


Çarşamba, Nis.25.2018 - 23:42

ER MEYDANI SANDIK GÖRÜNDÜ


Perşembe, Nis.19.2018 - 10:21

KİMYASAL HAÇLI


Pazartesi, Nis.16.2018 - 10:40

Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: ERBAA GAZETESİ - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://erbaagazetesi.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.