İMBAT OSGB İŞ GÜVENLİĞİ & İŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

Pazartesi, 19 Şubat, 2018

İletişim - Üye Ol - Üye Girişi - Şifremi Unuttum !! - Sitene Ekle


GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Yeni Açılmış Olan Haber Sitemizi Nasıl Buldunuz?

ÇAĞIMIZIN SATILMIŞLARI

Perşembe, Ara.14.2017 - 12:20
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


FATİH KAPLAN
FATİH KAPLAN

ÇAĞIMIZIN SATILMIŞLARI 

  İslam işbirliği teşkilatı son toplantısında Kudüs’ün Filistin’in başkenti olması yönünde karar aldı ve bunu tüm dünyaya deklare etti. Bu çağrıya katılmayan iki devlet oldu. Bunlar; Mısır ve Suudi Arabistan bunların halkı Müslüman olmasına rağmen başındaki idareciler biri Vahabi diğeri ise Siyonist’tir. Bunlara iktidar Siyonizm’e ve birinci dünya savaşında kullandıkları Şerif Hüseyin’in işini bitirdikleri için verilmiştir.

  Görev ve misyonları halkı Müslüman olan devletleri idare edip onları haçlı zihniyetine hizmet ettirmek olan satılmışların son yaptıkları bilinen bir gerçeğin açığa çıkmasıdır. Bundan sonra da İslam devletleri bunlara gereken müdahaleyi yapmalı ve bugün zor günlerin başlangıcında yanlarında yer almayan bu iki devlet başkanını görevlerinden uzaklaştırmak için ellerinden ne geliyorsa yapmalıdır. Arkalarında hangi güç olursa olsun onlara verilecek her ceza arkalarındaki karanlık güçlere verilmiş olacaktır. Suud aşireti de Osmanlı devletine yaptığı ihanetin bedelini ödemeli ve tüm dünyada rezil rüsva edilmelidir.

  Bugün İslam’ın yanında yer almayan herkes, alçaktır, haindir ve namussuzdur. Bugün emanetine sahip çıkmayan her Türk, Türk değil ruhu satılmış Mankurttur. Dünyayı kana bulamak isteyen Siyonizm kahrolacağı muhteşem sona doğru koşar adım ilerlemekte ve karşısında muhteşem Türk’ün torunlarını bulacağı gün yaklaşmaktadır. Dünyaya yön ve nizam veren Türk’ün öz evlatları dünyayı kana bulayan Siyonizm’in torunlarına dünyayı dar edecektir.

  Son toplantıda da gördük ki İslam alemine bizden başka kol kanat gerecek, canını feda edecek ve İslam’ın sancaktarlığını yapacak bir başka devlet ve millet yoktur.

  Bölgesinde ve dünyada lider bir millet için son söz olarak Oğuz Kağan der ki;

 TANRI TÜRK’Ü KORUSUN…

Fatih KAPLAN 14/12/2017        


Bu haber 244 defa okundu.

Benzer Haberler

Kitap Şuuru Erbaa'da

Kitap Şuuru Erbaa'da Türkiye'de ilk olarak Gaziantep'te,  Türkav Gaziantep şubesi ve Eğitimci-yazar, Oğuzhan Saygılı'nın başlattığı ve kısa zamanda ülke genelinde yaygınlaşan Kitap okuma ve okuduğunu anlatma etkinliği artık ilçemizde de faaliyete geçti. 

Perşembe, Şub.15.2018 - 14:56

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR DEVLET HASTANESİ -ERBAA SAĞLIK BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK

2018 YILI SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ,YAŞ SEBZE VE MEYVE ALIMI İHALESİ alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: 

Perşembe, Şub.15.2018 - 14:50

Chp'li Durmaz: “Tokat'ta Son Kale'de Tehlikede”

Chp'li Durmaz: “Tokat'ta Son Kale'de Tehlikede”

CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz TBMM Plan Bütçe Komisyonunda görüşülmekte olan 1/914 sayılı torba yasanın özelleştirmeyle ilgili 38. Maddesi hakkında yazılı bir açıklama yaptı. 


Perşembe, Şub.15.2018 - 14:48

CHP'Lİ DURMAZ; TORBA YASADA HALK YOK!

CHP'Lİ DURMAZ; TORBA YASADA HALK YOK! CHP'Lİ Durmaz, Plan ve Bütçe Komisyonunda binlerce yurttaşı ilgilendiren torba yasayı değerlendirdi.

Cuma, Şub.09.2018 - 11:42

ERBAA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ BORAN ŞEFLİĞİ, ÇATALAN ŞEFLİĞİ VE SANCAR ŞEFLİĞİ ORMAN YOLLARINDA 8+000 KM B TİPİ YENİ YOL YAPIM İŞİ ERBAA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

Erbaa Orman İşletme Müdürlüğü Boran Şefliği, Çatalan Şefliği ve Sancar Şefliği Orman Yollarında 8+000 Km B Tipi Yeni Yol Yapım İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.


Cuma, Şub.09.2018 - 11:41

Bu Yazarın Diğer Yazıları

SAVAŞTA, NATO ORANTISI VE ÖLÇÜ NASIL OLMALI?


Perşembe, Şub.15.2018 - 12:40

GÜNÜMÜZÜN TAŞNAK VE HINÇAK'LARI


Pazartesi, Şub.12.2018 - 12:02

BU DÜNYADAN PARASIZ BİR ZENGİN GÖNDERDİK


Perşembe, Şub.08.2018 - 09:15

TÜRK MİLLETİ, ŞEHİTLİK VE MATERYALİZM


Pazartesi, Şub.05.2018 - 21:01

MÜTTEFİKLERİMİZ VE YARININ TÜRKİYE'Sİ


Pazartesi, Şub.05.2018 - 10:38

ERBAA'DA GENÇLİK VE BİZ NE ALEMDEYİZ


Perşembe, Şub.01.2018 - 12:34

ÇEKİÇ GÜÇTEN KIZILELMAYA GİDEN YOL AYRIMI


Pazartesi, Oca.22.2018 - 10:22

YANVAR KATLİAMI


Cuma, Oca.19.2018 - 10:40

LOZAN'DAN BU ZAMANA


Perşembe, Oca.18.2018 - 18:58

Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: ERBAA GAZETESİ - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://erbaagazetesi.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.