İMBAT OSGB İŞ GÜVENLİĞİ & İŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

Çarşamba, 21 Mart, 2018

İletişim - Üye Ol - Üye Girişi - Şifremi Unuttum !! - Sitene Ekle


GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ANKET

  • Yeni Açılmış Olan Haber Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Erbaa Tokat'ın en büyük ilçesi oldu

Perşembe, Şub.01.2018 - 17:40
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Erbaa Tokat'ın en büyük ilçesi oldu

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre Tokat'ın en büyük ilçesi Erbaa oldu. 
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre Tokat'ın en büyük ilçesi Erbaa oldu. 
Türkiye İstatistik Kurumu adrese dayalı nüfus kayıt sistemine göre 2017 il ve ilçe nüfus sayıları açıklandı. Açıklanan verilere göre Erbaa Tokat'ın hem kent merkezi olarak hem de kırda yaşayanlar açısından en büyük ilçesi olarak kayıtlara girdi. 
Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan ilçenin ekonomik ve sosyal açıdan Tokat il merkezi ile yarışır durumda olduğunu dile getirerek" Erbaa'mız gerek sosyal hayat gerekse ekonomik anlamda Tokat merkez ile yarışır vaziyette, yılda iki mahsulün alındığı mikro klimal iklime sahip tarımı ,her geçen gün daha dazla insanımızın istihdam edildiği çevre illerin bile adeta kıskandığı organize sanayimiz ile Türkiye'de adından söz ettiren bir ilçe,amacımız herkesin ekonomik ve sosyal anlamda mutlu olduğu güçlenerek emin adımlarla ilerleyen ve büyüyen bir Erbaa,Kaymakamlık olarak hayata geçirdiğimiz ve hedeflediğimiz projelerimiz ile daha da büyüyerek Erbaa'nın nüfusunu 100 bin yapmak"diye konuştu. 
2017 Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre Erbaa merkez nüfusu 65 bin 906, kır nüfusu ise 27 bin 649 kişi olmak üzere toplam 93 bin 555 kişi olduğu öğrenildi.

Bu haber 159 defa okundu.

Benzer Haberler

T.C. ERBAA BELEDİYE BAŞKANLIĞI ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIMI İHALE İLANI

Araç Kiralama Hizmet Alımı İhalesi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:


Salı, Mar.20.2018 - 13:38

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

  Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri : 1 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri : Tokat İl, Erbaa

Salı, Mar.20.2018 - 13:37

Erbaa Yeni Statyumuna Kavuşuyor

Erbaa Yeni Statyumuna Kavuşuyor

Erbaa'da 17,5 Milyon TL’ye ihalesi gerçekleştirilen yeni ilçe stadyumunun ruhsat işlemleri gerçekleştirildi. Stadyumun inşasına önümüzdeki hafta Pazartesi günü başlanacağı belirtildi.


Cuma, Mar.16.2018 - 12:16

YAZARIMIZ OSMAN BAŞ 12. ANKARA KİTAP FUARINDA OKUYUCULARI İLE BULUŞTU)

YAZARIMIZ OSMAN BAŞ 12. ANKARA KİTAP FUARINDA OKUYUCULARI İLE BULUŞTU) Osman Baş (Eğitimci-şair-yazar) 12.Ankara Kitap fuarında Akçağ standında okuyucularıyla buluştu.

Salı, Şub.20.2018 - 22:03

Kitap Şuuru Erbaa'da

Kitap Şuuru Erbaa'da Türkiye'de ilk olarak Gaziantep'te,  Türkav Gaziantep şubesi ve Eğitimci-yazar, Oğuzhan Saygılı'nın başlattığı ve kısa zamanda ülke genelinde yaygınlaşan Kitap okuma ve okuduğunu anlatma etkinliği artık ilçemizde de faaliyete geçti. 

Perşembe, Şub.15.2018 - 14:56
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: ERBAA GAZETESİ - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://erbaagazetesi.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.