İMBAT OSGB İŞ GÜVENLİĞİ & İŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

Çarşamba, 21 Mart, 2018

İletişim - Üye Ol - Üye Girişi - Şifremi Unuttum !! - Sitene Ekle


GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Yeni Açılmış Olan Haber Sitemizi Nasıl Buldunuz?

GÜNÜMÜZÜN TAŞNAK VE HINÇAK'LARI

Pazartesi, Şub.12.2018 - 12:02
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


FATİH KAPLAN
FATİH KAPLAN

GÜNÜMÜZÜN TAŞNAK VE HINÇAK’LARI

 Birinci dünya savaşı öncesi ve sonrasında Türk milletinin karşısına çıkamaya cesaret edemeyen yabancı devletler kirli bir oyunu düzenlemek için 1800 lü yılların başından itibaren düğmeye bastılar ve harekete geçtiler. Bu oyun yüzyıllarca Türk hakimiyetinde yaşayıp dil ve dinlerini rahatça yaşayan insanların aldatılıp sahte hürriyet naraları atıp tebası oldukları devlete başkaldırma hareketiydi. Bu insanlar önce gruplara sonra partilere ayrıştırıldılar ve iç kesimlerde silahlandırılıp yurdun dört bir yanında devlete karşı isyan hareketini başlattılar.

  Örgütlenme döneminde Taşnak ve Hınçak partilerini kurduran dış güçler onları en mükemmel silahlarla donatıp üniforma giydirip devletimizin karşısına çıkarmış ve bu topraklarda milyonlarca insanın ölmesine sebep olmuşlardır. Birinci dünya savaşı bitmiş fakat savaş bitmemişti. Çeteler yurdun dört bir yanında harekete geçmiş ve milletimize kan kusturmuşlardır. Bölgemizde dahi yüzlerce masumun canına kıyan bu caniler devletimizin müdahale edip olayları bastırmasıyla son bulmuştur.

  Peki, isyan hareketi ve kan deryasına dönen bu topraklarda kan durmuş mudur? 68 kuşağının yarattığı anarşik olaylar, 80 darbesiyle sonuçlanan kanlı olaylar, Asala ve Pkk terör örgütleri hep bu minvalde beslenmiş ve komşularımızın topraklarında yıllarca faaliyet göstermişlerdir.

  Son dönemde ise bunların yok olmaya yüz tutmasıyla yeni yeni isimler türemiş neredeyse alfabede harf bırakmayacak şekilde her gün bir başka isimler karşımıza dikilmişlerdir. Kıyafetlerin içinde bu bölgenin çocukları onların başında gizli misyonerler, onların ardında gizli localar, onların ardında Siyonist masonlar.

  Adeta matruşka bölgede canlanmış her birinin içinden bir başka matruşka çıkmaya başlamıştır. Yıllardır akan kanın ödenen bedellerin tek bir sebebi vardır o da; bu milletin bu topraklardan atılmasıdır. Peki, atabilirler mi? Bugüne kadar ne yaptılarsa başaramayan bu zihniyet bundan sonrada bunu başaramaz ama nasıl olursak başaramaz. Bizler mücadeleye başlarsak başaramazlar. Peki, mücadele nasıl olur, mücadele tek yönlü müdür? Bakın onlar bize her yerden saldırıyor adını sanatçı koymuşuz-lar bugün çıkmış bize hakaret ediyor. Adının önüne Türk kelimesini koymuş bugün kalkmış Türk’e zıt ne varsa onu yapıyor. Kendini bu topraklarda beslemiş ama nesli besleme olup ta ağzından besmele çıkmayan gizli alçaklar her koldan saldırıyorken bizim de onlara her koldan cevap vermemiz ve onlara milli kültürümüze bağlı milli edebiyatımızla, milli şairlerimiz, milli sanatçılarımızla mücadeleye başlamak ve her tarafından irin akan memleketimizin ikiyüzlü alçaklarına gereken cevabı vermek zorundayız.

  Umutsuz muyuz? Hayır çünkü; bunlar bu kadar alçaklaşıp bu kadar havlamaya başladıysa onlarda sonlarının geldiğinin farkındalar. Yoksa bu kadar kudurmaz bu kadar rahatsız olamazlardı. Onlar rahatsız olmaya devam ede dursun bizler hiç durmadan çalışmak ve onlara verilen tüm köşe başların ellerinden alıp onları cehennemin dibine göndermek için çok çalışmalıyız.

  Allah bu millete zeval vermesin, Allah bu milletin düşmanlarına fırsat vermesin…

 

Fatih KAPLAN   12.02.2018


Bu haber 117 defa okundu.

Benzer Haberler

T.C. ERBAA BELEDİYE BAŞKANLIĞI ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIMI İHALE İLANI

Araç Kiralama Hizmet Alımı İhalesi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:


Salı, Mar.20.2018 - 13:38

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

  Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri : 1 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri : Tokat İl, Erbaa

Salı, Mar.20.2018 - 13:37

Erbaa Yeni Statyumuna Kavuşuyor

Erbaa Yeni Statyumuna Kavuşuyor

Erbaa'da 17,5 Milyon TL’ye ihalesi gerçekleştirilen yeni ilçe stadyumunun ruhsat işlemleri gerçekleştirildi. Stadyumun inşasına önümüzdeki hafta Pazartesi günü başlanacağı belirtildi.


Cuma, Mar.16.2018 - 12:16

YAZARIMIZ OSMAN BAŞ 12. ANKARA KİTAP FUARINDA OKUYUCULARI İLE BULUŞTU)

YAZARIMIZ OSMAN BAŞ 12. ANKARA KİTAP FUARINDA OKUYUCULARI İLE BULUŞTU) Osman Baş (Eğitimci-şair-yazar) 12.Ankara Kitap fuarında Akçağ standında okuyucularıyla buluştu.

Salı, Şub.20.2018 - 22:03

Kitap Şuuru Erbaa'da

Kitap Şuuru Erbaa'da Türkiye'de ilk olarak Gaziantep'te,  Türkav Gaziantep şubesi ve Eğitimci-yazar, Oğuzhan Saygılı'nın başlattığı ve kısa zamanda ülke genelinde yaygınlaşan Kitap okuma ve okuduğunu anlatma etkinliği artık ilçemizde de faaliyete geçti. 

Perşembe, Şub.15.2018 - 14:56

Bu Yazarın Diğer Yazıları

BİR MİSYONERE GÖRE ÇANAKKALE NEDİR?


Pazar, Mar.18.2018 - 18:05

KEMALİSTLER VE ANTİ KEMALİSTLER


Perşembe, Mar.15.2018 - 11:15

"KORKMA" DİYEN AKİF BUGÜN ERBAA'DA SAHNEDEYDİ


Pazartesi, Mar.12.2018 - 12:58

HER HANGİ BİR VELİ TOPLANTISI


Perşembe, Mar.08.2018 - 11:19

ERBAA'NIN YILDIZLARI SAHNEDE


Pazartesi, Mar.05.2018 - 10:26

VAHŞİ AVRUPA'DA BAĞIMSIZ BOSNA


Perşembe, Mar.01.2018 - 00:39

ERBAA'DA: OKUYAN KALEMLER GRUBU


Perşembe, Şub.22.2018 - 02:30

CİĞERSİZ CİĞERCİLER


Pazartesi, Şub.19.2018 - 10:32

SAVAŞTA, NATO ORANTISI VE ÖLÇÜ NASIL OLMALI?


Perşembe, Şub.15.2018 - 12:40

Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: ERBAA GAZETESİ - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://erbaagazetesi.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.