İMBAT OSGB İŞ GÜVENLİĞİ & İŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Yeni Açılmış Olan Haber Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Okumanın Yaşı Yok...

Perşembe, Mar.29.2018 - 11:41
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Okumanın Yaşı Yok...

Okumanın yaşı yok derler ya işte yine bir örneğini daha yaşıyoruz.

Okumanın yaşı yok derler ya işte yine bir örneğini daha yaşıyoruz.

İlçemiz Türk Fındıcak köyünde doğdu. Ailesi ile birlikte çocuk yaşlarda Erbaaya yerleştiler. 

Başarılı bir öğrenim hayatı geçirerek ilk ve orta öğrenimden sonra Kara Harp Okulunu kazandı. Burda ki eğitim hayatını da başarıyla sürdüren gazetemiz yazarı, hemşerimiz Nuri YILDIRIM Teğmen olarak Askeri okuldan mezun oldu ve meslek hayatına başladı. Güzel ülkemizin çeşitli yerlerinde meslek hayatını sürdürdü. 

Askerlik mesleğinin son yıllarına yaklaşırken üniversite sınavlarına girerek Ankara üniversitesi hukuk fakültesini kazandı. Bir taraftan mesleğini yaparken diğer taraftan hukuk fakültesini bitirdi.

Askerlik mesleğini Albay olarak noktalayan hemşerimiz, gazetemiz yazarı Nuri YILDIRIM bu arada hukuk fakültesinide bitirdi. Şu anda Ankara barosundan Avukatlık ruhsatınıda aldıktan sonra Ankarada Avukat olarak yeni mesleğine başladı.

Nuri YILDIRIM, bugün Ankara Barosu'nda avukatlık ruhsatımı alarak ikinci mesleğime başladım.Allah'a şükürler olsun ki bana bu günleri de gösterdi.Yaşınız ne olursa olsun hırslı,azimli ve kararlı olmanın bir nevi meyvesiydi bu aslında.Bu zorlu yolculukta beni destekleyen eşim ve çocuklarım ile tüm dost, akraba ve arkadaşlarıma minnettarım.Ruhsatımı ebediyete intikal eden başta saygıdeğer babam olmak üzere tüm YILDIRIM Ailesine ithaf ediyorum. Hedefim ülkem için, Allah nasip ederse daha büyük hizmetler yapmaktır dedi.


Bu haber 713 defa okundu.

Benzer Haberler

T.C. ERBAA BELEDİYE BAŞKANLIĞI HAZIR BETON ALIMI İHALE İLANI

Hazır Beton Alımı İhalesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: 

Salı, Haz.19.2018 - 15:43

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

T.C.
ERBAA
İCRA DAİRESİ
2015/11973 ESAS
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Salı, Haz.19.2018 - 15:42

Erbaa'da inşa edilen 224 TOKİ konutu sahiplerini buldu

Erbaa'da inşa edilen 224 TOKİ konutu sahiplerini buldu Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından  Erbaa'da inşaa edilen, 224 konutun hak sahipleri kura ile belirlendi.

Perşembe, Haz.07.2018 - 16:17

TOKAT ERBAA AKGÜN-ENGELLİ-EZEBAĞI-MEYDANDÜZÜ-GÜVEÇLİ VE ZOĞALLIÇUKUR KÖYLERİ KAPALI SİSTEM SST YAPIM İŞİ TOKAT İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Tokat Erbaa Akgün-Engelli-Ezebağı-Meydandüzü-Güveçli ve Zoğallıçukur Köyleri Kapalı Sistem SST Yapım İşi  4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır. 

Salı, Haz.05.2018 - 10:14

Erbaa'da eski tekel ambarları belediyeye devredildi

Erbaa'da eski tekel ambarları belediyeye devredildi Erbaa'da eski tekel ambarlarının bulunduğu 75 bin metrekarelik alan belediyeye devredildi.

Salı, Haz.05.2018 - 10:11
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: ERBAA GAZETESİ - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://erbaagazetesi.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.