İMBAT OSGB İŞ GÜVENLİĞİ & İŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ANKET

  • Yeni Açılmış Olan Haber Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Erbaa Ticaret ve Sanayi odası olağan kongresini yaptı.

Pazartesi, Nis.02.2018 - 12:51
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Erbaa Ticaret ve Sanayi odası olağan kongresini yaptı.

Erbaa Ticaret ve Sanayi odası olağan kongresini yaptı.

Erbaa Ticaret ve Sanayi odası olağan kongresini yaptı.

Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası 01 nisan pazar günü saat 10.oo oda binasında olağan kongresini yaptı. Kongreye AK Parti Tokat milletvekili Zeyit ASLAN. Cumhuriyet Halk Partisi Tokat Milletveki Kadim DURMAZ, Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin YILDIRIM  ve Erbaa Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı İş adamları katıldılar. Seçimlerde karşısına aday çıkmayan Gökalp COŞKUN katılan üyelerin tamamına yakının oyunu alarak yeniden Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı seçildi.

Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Gökalp Coşkun gazetecilere yaptığı açıklamada”Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası olarak bir seçim dönemini daha geride bıraktık.Rakipsiz tek listeyle girdiğimiz bu seçim Erbaa’lı tüccar ve sanayicilerimizin sağduyusunun çalışan ve üreten yönetimlere verdiği destek ve takdirin bir göstergesidir.

Kelkit havzasının yükselen yıldızı olan ilçemiz ortak aklın ve ekip çalışmasının meyvelerini her geçen gün daha fazla toplamaktadır.Bugünkü bu seçim başarısı tek tek otuz beş arkadaşımızın başarısıdır.Beş yıllık çalışma döneminde ilçemizin marka değeri ‘’Erbaa Narince Bağ Yaprağı’’nın Coğrafi işaret tescilini İlçemize hediye ettik .Bir başka marka değerimiz Erbaa tuğlası için ‘’URGE’’projemizi Ekonomi Bakanlığına onaylattık.

Toprak Sanayi ihtisas OSB kuruluşunu tamamladık. Hammaddeye erişim için ve Karadenize ulaşım için haritamızı çizdik inşallah yakında başlayacağız.Erbaa Tarıma Dayalı Sera ihtisas OSB için Mütevelli heyetimizi kurduk ve müracaat ettik.Oda Binamızı fiziki ve teknolojik olarak yeniledik.Eğitime her sene büyük destekler verdik.ETSO bilim merkezi kurmak için proje hazırladık.İlçe sanayisinin gelişimi ve OSB mizi büyütmek için Belediye ve Kaymakamlık beraber çalıştık ,4 bin kişiyi aşan bir istihdam oluşturuldu.Bir yıl içinde İl merkezinden daha fazla istihdam sağlayan OSB olacağız.

  Daha çok üreten ,daha çok kazanan ve paylaşan bir Erbaa için tüm STK larımızı üniversitemiz,belediyemiz,kaymakamlığımız ve milletvekillerimizle beraber ortak bir akıl doğrultusunda çalışacağımız 35 iş insanı olarak söz veriyoruz.

  2013 yılında Erbaa TSO yönetim kurulu Başkanı Seçildikten sonra üyelerimizi ve şehrimizi temsilen  T.O.B.B. Yüksek Disiplin Kurulu üyeliği görevinde bulundum

                Bu görevlere Seçilmemde Şehrimin verdiği güç ve T.O.B.B. Başkanı Sayın M.Rİfat Hisarcıklıoğlu’nun samimi ve içten desteği etkili olmuştur.

                 Mayıs ayı içerisinde yapılacak T.O.B.B. Seçimlerinde iş dünyasının abisi Rifat Başkanıma olan sonsuz desteğimi beyan eder ,onun ekip arkadaşı olarak çalışmaktan büyük onur ve gurur duyarım.Selam ve Saygılarımla .”diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Türkiye şampiyonu arkadaşlar Avrupa'ya hazırlanıyor. başlıklı makalemizde Ahmet Duman ve Hüseyin Bakır, erbaa ve erbaadan hakkında bilgiler verilmektedir.


Bu haber 643 defa okundu.

Benzer Haberler

KAYMAKAMLIK FUTBOL TURNUVASI

KAYMAKAMLIK FUTBOL TURNUVASI

Salı, Ağu.07.2018 - 23:48

KAYMAKAMLIK FUTBOL TURNUVASI

KAYMAKAMLIK FUTBOL TURNUVASI

Salı, Ağu.07.2018 - 23:32

KAYMAKAMLIK FUTBOL TURNUVASI

KAYMAKAMLIK FUTBOL TURNUVASI

Salı, Ağu.07.2018 - 23:32

KAYMAKAMLIK FUTBOL TURNUVASI

KAYMAKAMLIK FUTBOL TURNUVASI

Salı, Ağu.07.2018 - 23:31

Erbaa Gençlik Merkezi Ve Esnaf Kefalet Kooperatifinden Çölyak Hastaları İçin Anlamlı Kampanya

Erbaa gençlik merkezi ve Erbaa Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi bölgemize ve ülkemize örnek olacak bir kampanya gerçekleştirdiler.

Cuma, Ağu.03.2018 - 16:19
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: ERBAA GAZETESİ - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://erbaagazetesi.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.