İMBAT OSGB İŞ GÜVENLİĞİ & İŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Yeni Açılmış Olan Haber Sitemizi Nasıl Buldunuz?

SON SÖZ HAFIZASI KUVVETLİ YÜCE TÜRK MİLLETİNİN

Perşembe, Haz.21.2018 - 10:08
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


FATİH KAPLAN
FATİH KAPLAN

SON SÖZ HAFIZASI KUVVETLİ  TÜRK MİLLETİNİN

  Artık seçimlerde son dönemece girdik. Adaylar tüm performanslarını milletin huzurunda göstermeye çalıştı. Partiler de kendilerine verilen görevler gereği seçim çalışmalarını ellerinden geldiğince yapmaya çalıştılar. Peki, bu seçimi diğer seçimlerden ayıran özellikler bizlerin olduğu gibi sizlerin de dikkatini çekti mi?

  Mesela; millet adayların hemen hemen hepsine gereken önemi verdi. Kimle nerde ne zaman karşılaşsa oy vermese dahi onlara karşı son derece nazik bir tutum sergiledi. Milletimizin bir başka dikkat çekici davranışı ise adaylardan veya partilerin temsilcilerinden oluşan heyetlere son derece sıcakkanlı yanaşması oldu. Aslında bu bir nevi adaylara ve partilere milletimizin bir mesajı olarak ta algılanmalı. Zira milletimiz der ki; “ sizlerde bizlerde bu vatanın evladı ve birer parçasıyız. Ne birbirinizi ve bizi kırın veya aldatın nede milletinize kaba davranışta bulunun. Yarın seçim biter hep beraber yüzü yüze bakarız. ” Demeye getirdi.

 Bir de milletimizin çok kuvvetli bir hafızası olduğunu gördük. Son dönemeçte adaylardan ve bazı yerel yöneticilerin geçmiş dönemde milletimiz için yaptığı yakıştırmaları da unutmadığını gördük. Mesela; daha seçimler ortada yokken özellikle sosyal medya üzerinden,  milletimizin bir kısmına iftira atanları, onları kolaycılıkla suçlayanları, menfaatçi bilmem neci, kolaydan kazanan vs. gibi iftira ve karalamalarla milletimizi hakir görenlerin. Bugün hangi kılığa girdiğini, milletimize nasıl iltifat ettiklerine de maalesef şahit olduk. Peki, milletimiz tüm bu yorumlara ve insanlara ne cevap verdi biliyor musunuz?

  Milletimiz dün kendine hakaret edenlerin bugün karşısında el pençe divan durduğunu görünce önce gülümsedi, sonra da onun kızaran yanaklarının tam üstündeki alnına kocaman bir gülümseme kondurdu ve “ demek dün bana makarnacı diyen cibilliyetsiz sendin ve şimdi kapımdasın. Öyle mi!”  dedi. Bununla bırakacak mı? Dersiniz. Bence bırakmayacak. Dün kendine hakaret edeni, kendine “öküz Anadolu’lu” diyeni. Kendine yaşam hakkı tanımayıp onun bunun açılış veya merasiminde milletini dışlayanı seçimde de milletimiz dışlayacaktır.

  Bu söylem ve zihniyette olanları ise milletimiz tarihin derinliklerine gömerken anasından emdiği sütü de burnundan getirecektir. Dünyanın en asil milletine gün yüzü göstermeyenleri, göründüğü gibi olmayanları, münafıklığın en uç noktasını yaşayıp, göründüğü yerlere ihanet edenleri de milletimiz unutmayacak günü ve yeri geldiğinde mutlaka onların da defterini dürecektir.

  Milletimiz onların söylediği gibi ahmak da değildir. Dün terör örgütlerine kucak açanların bugün terörü yargılayacağım sözlerine itibar etmediği gibi. Dün her türlü dalaverenin peşinde olanların bugün sütten çıkmış ak kaşık rolü oynamalarına da gereken cevabı verecektir. Diye düşünüyorum.

  Hafta sonu yapılacak seçimlerden sonra herkes yüce Türk milleti hakkındaki söylemine ve eylemine dikkat etsin. Etsin ki yarın bu milletin karşısına çıkmaya yüzü olsun. Yüzünüz olmadıktan sonra da yüzünüzü nereye dönerseniz dönün yüzünüze gün doğmaz. Yüzünüze de mutlaka gereken cevabı verecek birini bulursunuz.

  Allah milletimize kendine layık yöneticiler nasip etsin…

  Seçimler hayırlı uğurlu olsun.

Fatih KAPLAN 21.06.2018


Bu haber 124 defa okundu.

Benzer Haberler

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

T.C.
ERBAA
İCRA DAİRESİ
2012/557 ESAS
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Cumartesi, Tem.21.2018 - 14:55

Kur'an Kursu Öğrencileri 15 Temmuz Şehitlerini Anmak Amacıyla Program Düzenledi

Kur'an Kursu Öğrencileri 15 Temmuz Şehitlerini Anmak Amacıyla Program Düzenledi
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz şehitlerini ve tüm şehitlerimizi anmak, 15 Temmuz'un çocuklar ve gençler nezdinde bir bilinç, şuur ve ruha dönüşmesi için Erbaa ilçe müftülüğüne bağlı tüm yaz Kur'an kurslarında çeşitli programlar düzenlendi.

Cumartesi, Tem.14.2018 - 13:32

Şehitlerimiz İçin Okunan Hatmi Şerifler Dualarla Bağışlandı

Şehitlerimiz İçin Okunan Hatmi Şerifler Dualarla Bağışlandı Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde düzenlenen ''Şehitlerimiz için Kur'an okuyoruz'' kampanyası kapsamında camilerimizde ve Kur'an kurslarımızda okunan hatmi şeriflerin duası için program düzenlendi.

Cumartesi, Tem.14.2018 - 13:30

YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR ERBAA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Taşımalı Ortaöğretim Kapsamında 810 Öğrenciye Sıcak Sulu Öğlen Yemeği hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

Cumartesi, Tem.14.2018 - 11:30

YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR ERBAA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK

Taşımalı İlköğretim Kapsamında 899 Öğrenciye 180 İş Günü Sıcak Sulu Öğlen Yemeği Alımı ve Servis hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

Cumartesi, Tem.14.2018 - 11:28

Bu Yazarın Diğer Yazıları

TEKNEDE KAYBOLAN UMUTLAR VE ARTAN EKMEĞİMİZ...


Perşembe, Tem.19.2018 - 01:19

GAYRİ MEŞRULARIN DARBESİNE, KARŞI DARBE


Pazartesi, Tem.16.2018 - 12:10

YENİ DÜZENİN İLK İCRAATI: TEMİZLİK


Perşembe, Tem.12.2018 - 10:48

RAKI MI? ZEMZEM Mİ?


Pazartesi, Tem.09.2018 - 11:59

KAHRAMAN TÜRK ORDUSU


Perşembe, Haz.28.2018 - 11:45

MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN


Pazartesi, Haz.25.2018 - 12:11

HİÇ KİMSE KENARA ÇEKİLMESİN


Pazartesi, Haz.18.2018 - 11:24

ERBAA'DA RAMAZANI YAŞAMAK


Cuma, Haz.15.2018 - 13:48

Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: ERBAA GAZETESİ - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://erbaagazetesi.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.