İMBAT OSGB İŞ GÜVENLİĞİ & İŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Yeni Açılmış Olan Haber Sitemizi Nasıl Buldunuz?

MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN

Pazartesi, Haz.25.2018 - 12:11
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


FATİH KAPLAN
FATİH KAPLAN

MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN

 Türk millet bu hafta sonu sandığa gitti ve son sözünü söyledi. Bizlere de ‘milletimize hayırlı olsun’ demek düşer. Sonuçları değerlendirmek veya bu sonuçlar üzerinden hüküm çıkarmak haddimiz değil. Fakat dün gece kendi yaşadığımız bölgede gördüklerimiz de bizlere biraz olsun analiz yapma ve konuşma hakkı veriyor diyerek söze girelim. Sonuçları değerlendirmeden önce söylemek isterim ki bazen sevinmenin dozajını kaçıyoruz. Atılan silahlar, yapılan konvoylar, konvoy yapılırken yol ortasına çekilen arabalardan inip saatlerce oynayan gençler düşünmelidir ki, etrafımızda yaşayan başka insanlarda var. Şunu unutmayalım ki dünyada bizden başka yaşayan sayısı belirsiz canlı var. Tabi ki kazanan tarafın sevinmek hakkı ama bu hak kullanılırken ölçüyü kaçırmamak da lazım, diye düşünüyorum. Tabi bunlar münferit olaylar olduğu için tüm kalabalığı töhmet altında bırakmak istemeyiz ama bu nahoş görüntüler de bu yüce millete yakışmadı. İnşallah bundan sonra da olmaz.

  Şimdi gel gelelim seçimlere. Milletimiz son sözünü söyledi. Peki, milletimize kim ne dedi ve bizler dün gece Erbaa’da neleri gözlemledik. Milletimiz, oy verdiği ve kendine değer veren herkese sahip çıkıyor. Mesela, dün seçim öncesinde sözlerine ‘ ey yüce millet’ diye başlayıp. Bugün ‘ey aptal millet’ sözünü söyleyenleri milletimiz hafızasına kaydediyor. Millete cahil gözüyle bakanı, milleti akılsız yerine koyanı, milleti hor ve hakir göreni de milletimiz beynine kazıyor. Seçimler sayılı günlere tabi ve o konuşma sırası milletimize gelince yine konuşup son sözü söylüyor. Kendine yakıştırmalarda bulunanı da, kendine değer vereni de karşılaştırıp ondan sonra kararını veriyor. Partiler veya adaylar şunu öğrenmeli ki hor hakir görülen bu millet yedi düvele kafa tutup, yokluğun ve çaresizliğin kol gezdiği bu coğrafyada kendine bir devlet kurabilmiş. Yeryüzünde eşine rastlanamayan yüce bir millettir.

  Millet bu seçimlerde kararını vermiş ve dünya tarihinde oynanmaya çalışılan sahte yönetim biçimlerine Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde son vermiştir. Kendi kendini yönetme şekli denilen ve tüm dünyada kargaşa ve kaos ortamını yaymaya çalışan bir düzeni yıkıp gerçekten de kendi kendine yönetme şekli olan devlet başkanını kendi seçme yöntemini benimsemiş. Bu sistemi getiren ve millete danışan partilere güvendiğini tüm dünyaya deklare etmiştir. Milletimiz üzerinde oynanmak istenen tüm senaryoları yırtıp atmış, kendi kendine yetebilme gücünü bir kez daha tüm dünyaya göstermiştir. Mücadele de seçim akşamı ilk raundu milletimiz kazanmış fakat kıyamete kadar sürecek bu kavgada ‘bende varım’ diyebilme cesaretini göstermiştir. Milletimizi yok sayanları, dışardan talimatla parti kurup milleti diz çöktürmek isteyenlere en sert şamarı milletimiz vurmuş. Onları yerle yeksan etmiştir. Milletimize namlu çevirenleri alkışlayanları, teröriste ‘sayın’ kelimesini kullananları, teröristi masum göstermeye çalışıp, ardına düşmeye çalışanları milletimiz. Hiçbir dedikoduya mahal vermeden yerle bir etmiş, yerlerinden kalkamayacak seviyeye indirmiştir. Bu şamar yüce Türk milletinin attığı şamardır. Allah milletimize güç kuvvet versin ki bu millet ne kadar güçlü olursa dünyada tüm mazlumlar bir o kadar güçlü olur.

  Seçimin kazananı yüce Türk milletiyle beraber tüm Türk-İslam coğrafyası olmuştur.

  Seçimler milletimize ve devletimize hayırlı uğurlu olsun…

  Fatih KAPLAN   25.06.2018


Bu haber 188 defa okundu.

Benzer Haberler

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

T.C.
ERBAA
İCRA DAİRESİ
2012/557 ESAS
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Cumartesi, Tem.21.2018 - 14:55

Kur'an Kursu Öğrencileri 15 Temmuz Şehitlerini Anmak Amacıyla Program Düzenledi

Kur'an Kursu Öğrencileri 15 Temmuz Şehitlerini Anmak Amacıyla Program Düzenledi
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz şehitlerini ve tüm şehitlerimizi anmak, 15 Temmuz'un çocuklar ve gençler nezdinde bir bilinç, şuur ve ruha dönüşmesi için Erbaa ilçe müftülüğüne bağlı tüm yaz Kur'an kurslarında çeşitli programlar düzenlendi.

Cumartesi, Tem.14.2018 - 13:32

Şehitlerimiz İçin Okunan Hatmi Şerifler Dualarla Bağışlandı

Şehitlerimiz İçin Okunan Hatmi Şerifler Dualarla Bağışlandı Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde düzenlenen ''Şehitlerimiz için Kur'an okuyoruz'' kampanyası kapsamında camilerimizde ve Kur'an kurslarımızda okunan hatmi şeriflerin duası için program düzenlendi.

Cumartesi, Tem.14.2018 - 13:30

YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR ERBAA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Taşımalı Ortaöğretim Kapsamında 810 Öğrenciye Sıcak Sulu Öğlen Yemeği hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

Cumartesi, Tem.14.2018 - 11:30

YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR ERBAA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK

Taşımalı İlköğretim Kapsamında 899 Öğrenciye 180 İş Günü Sıcak Sulu Öğlen Yemeği Alımı ve Servis hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

Cumartesi, Tem.14.2018 - 11:28

Bu Yazarın Diğer Yazıları

TEKNEDE KAYBOLAN UMUTLAR VE ARTAN EKMEĞİMİZ...


Perşembe, Tem.19.2018 - 01:19

GAYRİ MEŞRULARIN DARBESİNE, KARŞI DARBE


Pazartesi, Tem.16.2018 - 12:10

YENİ DÜZENİN İLK İCRAATI: TEMİZLİK


Perşembe, Tem.12.2018 - 10:48

RAKI MI? ZEMZEM Mİ?


Pazartesi, Tem.09.2018 - 11:59

KAHRAMAN TÜRK ORDUSU


Perşembe, Haz.28.2018 - 11:45

HİÇ KİMSE KENARA ÇEKİLMESİN


Pazartesi, Haz.18.2018 - 11:24

ERBAA'DA RAMAZANI YAŞAMAK


Cuma, Haz.15.2018 - 13:48

Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: ERBAA GAZETESİ - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://erbaagazetesi.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.