İMBAT OSGB İŞ GÜVENLİĞİ & İŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Yeni Açılmış Olan Haber Sitemizi Nasıl Buldunuz?

GAYRİ MEŞRULARIN DARBESİNE, KARŞI DARBE

Pazartesi, Tem.16.2018 - 12:10
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


FATİH KAPLAN
FATİH KAPLAN

GAYRİ MEŞRULARIN DARBESİNE, KARŞI DARBE

  Türk milletine çevrilen namluların ikinci yıldönümüne geldik. Milletin içinden çıkan milletin parasıyla alının silahların yine millete çevrildiği o kara gecenin yıldönümündeyiz. Barındığı ve yaşadığı topraklara ihanet eden soysuzların milletine namlu çevirdiği karanlık gecenin unutulmayacağını milletimiz bir kez daha gösterdi.

  Türk milleti fakru zaruret içinde devletimizi kurdu. Kazma kürekle vatan savunmasına giden insanların evlatları bazen aç bazen tok oldu. Önce ordusunu kurdu ardından evlatlarını ordusuna kaydettirdi. Yüce Türk milletinin aziz ordusu dünyanın dört bir tarafında her zaman mazluma kol kanat gerdi ve her zaman zalimlerin karşısında oldu. Dünya Türk milletini her zaman mazlum dostu olarak tanıdı. Peki dünyadaki bu güzel görüntümüzden nemalanmak isteyen şer yuvaları ne yaptı. Dışardan bizlere olabildiğince saldırdılar. Yıkmaya çalıştılar olmadı. Yakmaya çalıştılar olmadı. En sonunda kaleyi içten fethedip bizi, bizim silahlarımızla vurmak için harekete geçtiler.

  Türk milletinin adını kullanarak dünyanın dört bir tarafında güya ‘Türk okulları’ açtılar. Ama bunların eğitim dili hep İngilizce oldu. Süper beyinlerimizi alıp dünyanın dört bir tarafında götürüp kullanmaya çalıştılar. Dinler arası diyalog söylemleriyle Allah’ın ayetine ters eylemler yapıp olmayan dinleri bizim inanç sistemimize yerleştirmeye çalıştılar. Açılım saçılım meselesi çıkarıp milletimizi ‘mozaik’ lere benzetip, paramparça yapmak istediler. Tüm kamu kurum ve kuruluşlarına sızıp yerleştirdikleri hainlerle beraber devletimizin idaresine el koymaya çalıştılar. Tüm kuruluşlara güya sadaka kutusu yerleştirip kendilerini mazlum göstermeye çalıştılar. Paranın kaynağının nereden geldiği belli değilken ülkemiz sınırları içinde sonsuz derecede para dağıttılar. Yaptıkları organizasyonlarla hep en önde olmaya çalıştılar. Ülke dışındaki güçlerle bir olup ülke içinde karanlık odaklarla hep sarmaş dolaş oldular. Salya sümük vaazlarla insanlarımızı etkileyeme çalışıp onların gönüllerini almaya çalıştılar. Ülkemizin kaynaklarını kendi çıkarları için kullanmaktan çekinmediler. Ordumuz terörle mücadele ederken bunların en üst seviyeye kadar tırmanan alçakları terörü ve teröristleri beslemekten zevk aldı. Hep desteklediler. Masum çocuklarımız sınavlara girip kazanamadığında ve ‘ kaderine razı olduğunda’ bu Allah’sızlar onların önüne geçip onların yerine işe girdiler. Yıllarca bu maaşları kıs kıs gülerek bankamatiklerden çekip afiyetle yediler.  Ülke içinde ne kadar mason locası varsa onlarla hep iç içe oldular. Devletimizin resmi kurumu olan, ‘diyanet işleri başkanlığını’ devre dışı bırakmak için ellerinden geleni yaptılar. Bunlardan bazıları yaptıkları ‘maklube gecelerinde’ maddi sınırları zorlayıp bir gecede sonsuz bağışlar yapıp insanların gözlerini boyadılar. Gücün sadece kendilerinde olduğunu sergilemek için ellerinden ne geliyorsa yaptılar.

  Bu milletin tüm birikimlerini kullanmak için ellerinden geleni yapanlar gün geldi, onları besleyenlerden bir emir aldılar. Ne diyordu onlara emri veren, “ sizler bu ülkenin seçkinlerisiniz ve artık bu ülkeye el koyma zamanınız geldi. Haydi göreve!” Evet, emir kesindi. Her yerine sızdıkları bu toplumun bu topraklarda varlığına tahammül edemeyenler bir gece ortalığa çıkıp milletine namlu çevirdiler. Her şer hesap edilmiş. Kendilerine göre de her yer ele geçirilmişti.

  Hesap edilmeyen tekbir şey vardı. O da yüce Türk milletiydi. O gece sokağa dökülen, atalarının emanet ettiği toprakları ölümüne savunan bu millet o gece destan yazdı. Öyle bir destan ki tarihe geçti. Dünyaya örnek oldu. Tüm varlığını harcayarak kurduğu devletini o gece yine tüm varlığını ortaya koyarak koruyan milletin adıydı Türk milleti.

  O gece devletimiz ve milletimiz el ele verdi ve hainleri püskürttü. O geceden sonra da hesaplaşma vakti başladı ve devam ediyor. Dün ‘abi’ olan şeref yoksunları mayalarına uygun şekilde hemen ‘itirafçı’ oldular. Onların mayasında satmak doğaldır. Mensup olduğu milleti satmaktan utanmayan gayri meşrular onları satmış çok mu? Şimdi yargılamalar devam ediyor. Milletimiz istemektedir ki, namlu çevirende, buna sebep olan da karşılığını alsın. Dün ‘abiyim, ablayım’ diye gezenlerin nasıl bir kahpe ve kahpe çocuğu olduğunu milletimiz bilsin. Dün gaddarlıkla yolda çalım satanların bugün sızlanması ve sür dökmüş kedi gibi davranmaları bizlere inandırıcı gelmemektedir.

  Bunun yanında bu tür yapılanmalarda ders olsun. Müslüman’ın ne abiye nede ablaya ihtiyacı yoktur. Aklı yerinde olan herkes Allah’a karşı kendisi sorumludur. Peygamber Efendimiz kızını ‘ babana güvenme’ diye uyarırken, peygamber karısı lavların arasında kalmışken. Peygamber oğlu azgın sularda boğulmuşken, peygamber babası putlara tapmayı bırakmadığı için cehennemi boylamışken. İnsanları kendine köle yapmaya çalışanların peşine düşmek insanları kurtarmaz. Ne fetöş, ne adoş, ne de her hangi bir nonoş sizi kurtarmaz. Kurtaramaz.

  Allah bu milleti hainlerden korusun…

 Fatih KAPLAN 16.07.2018

 

 


Bu haber 112 defa okundu.

Benzer Haberler

KAYMAKAMLIK FUTBOL TURNUVASI

KAYMAKAMLIK FUTBOL TURNUVASI

Salı, Ağu.07.2018 - 23:48

KAYMAKAMLIK FUTBOL TURNUVASI

KAYMAKAMLIK FUTBOL TURNUVASI

Salı, Ağu.07.2018 - 23:32

KAYMAKAMLIK FUTBOL TURNUVASI

KAYMAKAMLIK FUTBOL TURNUVASI

Salı, Ağu.07.2018 - 23:32

KAYMAKAMLIK FUTBOL TURNUVASI

KAYMAKAMLIK FUTBOL TURNUVASI

Salı, Ağu.07.2018 - 23:31

Erbaa Gençlik Merkezi Ve Esnaf Kefalet Kooperatifinden Çölyak Hastaları İçin Anlamlı Kampanya

Erbaa gençlik merkezi ve Erbaa Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi bölgemize ve ülkemize örnek olacak bir kampanya gerçekleştirdiler.

Cuma, Ağu.03.2018 - 16:19

Bu Yazarın Diğer Yazıları

AFFET BİZİ MAREŞAL'İM!


Çarşamba, Ağu.15.2018 - 07:39

RUHSUZLAR ORDUSU, TÜRK OLUN TÜRK KALIN


Pazartesi, Ağu.13.2018 - 12:52

KÜRŞAT VE ENVER PAŞA


Pazartesi, Ağu.06.2018 - 10:48

'EZELİ MÜTTEFİKİMİZ' DEMİŞ Kİ!


Perşembe, Ağu.02.2018 - 09:53

KİMİN POLİSİ VE DOKTORU SUNUZ?


Pazartesi, Tem.30.2018 - 11:44

ŞEHİT DR. SADIK AHMET VE MÜCADELE ADAMLIĞI


Perşembe, Tem.26.2018 - 09:52

ERBAA'DA ÇOCUKLARIN BEDİR DEDESİ VARDI


Pazartesi, Tem.23.2018 - 11:53

TEKNEDE KAYBOLAN UMUTLAR VE ARTAN EKMEĞİMİZ...


Perşembe, Tem.19.2018 - 01:19

YENİ DÜZENİN İLK İCRAATI: TEMİZLİK


Perşembe, Tem.12.2018 - 10:48

Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: ERBAA GAZETESİ - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://erbaagazetesi.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.